Informacje

Centrum Handlowe Jagoda znajduje się  na ulicy Gdańskiej 112. Wpisało się już w krajobraz miasta i  pamięć klientów.  W roku 2018 po rozbudowie i remoncie zaprasza do dwóch  pięknych hal, których powierzchnia konkuruje z największymi sklepami w Gnieźnie.

Swoją siedzibę mają tu: największy  Supersam spożywczy Jagoda i największy sklep Media Expert w Gnieźnie, jedyny w Gnieźnie  Decathlon  jak  również kwiaciarnia Artis Flower, sklep zoologiczny Słoń, Agensja Pocztowa oraz sklep z odzieżą ochronną BHP. Wszystko to razem sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.  Jest  tu bezpłatny parking na 289 miejsc z miejscami dla matki z dzieckiem i dla inwalidów. Znajdziecie tu również miejsce gdzie można przewinąć swoje dzieciątko, czy skorzystać z toalety dla niepełnosprawnych.

W czasie gdy Panie będą robiły zakupy spożywcze w jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów Jagodasam, reszta rodziny może oglądać sprzęt elektroniczny lub sportowy, kupić kwiaty i prezenty na różne okazje czy wysłać korespondencję. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny dla naszych pupilków oferuje swoje produkty, dodatkowo  odzież do prac ogrodowych, obuwie robocze można nabyć w sąsiedztwie sklepu zoologicznego w PTR-BHP.

Elektronika, sport i turystyka to atuty naszego centrum. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia zaopatrzą się tu w potrzebny sprzęt do uprawiania sportu czy rekreacji. Chętni mogą poćwiczyć na zewnętrznej siłowni przy Decathlonie.  Znajdą w Jagodasam zdrową żywność. Mnóstwo artykułów bez glutenu i laktozy, a także różne  mąki do pieczenia chleba i wiele innych ciekawych produktów.

Centrum Handlowe Jagoda
ul. Gdańska 112
62-200 Gniezno

Plan centrum

Więcej
Sklepy spożywcze Jagoda SAM
Sklepy spożywcze Jagoda SAM

 

Zobacz więcej

SŁOŃ Sklep Zoologiczny
SŁOŃ Sklep Zoologiczny

 

Zobacz więcej

Zapraszamy do Jupilandu w Jagoda Centrum Handlowe Gniezno
Zapraszamy do Jupilandu w Jagoda Centrum Handlowe Gniezno

 

Zobacz więcej